Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Začínáme se zónama a VP pro Lali

28.12.2011

Píšu v tomto roce nejspíš poslední aktualizaci.  Moc se toho u nás neděje. Akorát dnes přišel výkoňák pro Lali, tak už můžeme vyrazit na nějaké ty závody :) číslo má 082011. No a k těm zónám. Rozhodla jsem se, že přes zimu, abych se nenudila, budu cvičit s naší Conny zóny. Chci vyzkoušet, jestli se dá spolehlivě naučit jak sbíhané, tak i zastavované. Začala jsem tréninkem zastavovaných zón. Dělám 2o2o (two on two off). Nenechala jsem se jikým inspirovat a vše dělám podle sebe. Dneska jsem měla asi tak 7 trénink a šlape jí to úžasně, už chápe že na povel "stop" musí mít zadní nohy na prkně, ale pořád jí občas ujedou, ale to se vypiluje. :) budeme dále trénovat a uvidíme jak nám to půjde. Snad to bude dobrý. Po novém roce jedeme na veterinu a rtg DKK a DLK. Doufám, že to budou samé nuly a docela se toho i bojím. Prý má v rodině i 2/2. Doufám, že se nám to vyhne! Pak jsme také začala pečlivě vybírat ženicha :D zatím vede tento pes: Cash Lusika, ale ještě uvidíme, třeba se najde někdo lepší. ;) Tak ještě jednou přeji všem šťastný nový rok 2012!

 

Vánoce, Vánoce přicházejí.......

18.12.2011

Už jen 6 dnů a budou Vánoce. Přidávám sem přáníčko. Doufám, že se líbí. Také všem přeji Veselé Vánoce a šťastný nový rok. Myslím si, že už sem do Vánoc nenapíšu. K Vánocům mám dostat peníze na DKK a DLK tak uvidíme ;) Dále poté po Vánocích si koupím nové vodítko. Tak šťastný nový rok 2012!

Trénink s P. Haspeklovou - video

10.12.2011

Tak konečně sem dodávám video z tréninku s P. Haspeklovou. Také informuju, že další aktuálka bude za dlouho, také sestříhám video ze všech letních záběrů. Také mi tam zbyla videa ze zpomalených slalomů :D a chci udělat Lali video ze cviků v dogdancingu :D nejspíš to šoupnout do sekvence a poté video z dogdancingu. Také jsem upravila plán akcí na rok 2012. Takže opravdu toho máme na jaro hodně. :)

Po dlouhé době aktuálka

8.12.2011

Po dlouhé době je aktuálka, jelikož jsem nemocná, tak mám čas. No co u nás bylo novýho. Byli jsme na tréninku s P. Haspeklovou. Byl to úža trénink, z kterýho pouze vyvodím, že s dohárávající borderkou se nedá cvičit :D byla tam i Zuzka s Lassie a Dášenkou, takže jsme si pokecali a celý trénink se vydařil. Potom o týden později jsme byli na cvičáku, kde nás Jana zaučovala o tom, jak rozcvičit psa před během a zklidnit ho po běhu. Velice užitečné rady, ale protože jsem měla obě holky, který se chovaly jak hyperaktivní blázni, moc jsem toho nepotrénovala. No jsem doma, takže holky venku vyváděj. To bude ródeo až je pustim až budu zdravá :D no uvidíme. Také co nejdřív bude video z toho tréninku a dodávám fotku z časáku, kde jsem zmíněný :D Měla jsem hroznou radost když jsem to viděla. Je to ve psích sportech teď v tom listopadovým čísle a je to na těch černobílých stránkách.

Lali je 18 měsíců

17.11.2011

Lali oslavila 14.11 18 měsíců. To znamená, že jsem poslala žádost o VP. A vyrazíme na jaře na závody. V sobotu 26.11 bude v našem klubu intenzivka s P. Haspeklovou. Doufám, že to tentokrát vyjde. Lali už hárat nebude, tak nám nic nebrání. Barunku už brát nebudu. Možná maximálně na kukandu. Potřebujeme hlavně dopilovat zóny a pustit se do dodělání pořádné houpačky. Jinak by naše závody neměli smysl. Doufám, že se všechno podaří a stihne.

Video z tréninku

5.11.2011

Přidávám video z domácího tréninku. Conny konečně pochopila princip slalomu, až teda na ty náběhy. Ty musímme pořádně vypilovat :D ale mám ještě lepší zprávu. Lali bude za 9 dnů 18 měsíců a dnes konečně poprvé začala hárat. Je to super, už jsem se začala bát. Nevím jestli je to druhé a nebo první, protože je možné, že to první měla zkryté. No nevadí, hlavně že je vše v pořádku :)

Aktualizace

5.11.2011

Po delší době aktualizuju stránky. Nic zajímavého se u nás neděje. Měli jsme dorazit tuto neděli na intenzivku k P. Haspeklové, ale bohužel nejedu. Ale budu mít nové frisbee, takže se budeme učit házet a chytat. Bude to super :) musíme se naučit nějakou sestavu. Trénovat hodláme do konce listopadu a pak uvidíme podle počasí. Máme taky vyjednanou halu, tak uvidíme, jak to dopadne. Velice ráda bych se do hali podívala. Snad to vyjde. Teď zase dlouho aktuálka nebude, nemám nějak čas. ale přibude ještě jedno video. Ale to se, přidám.

Video a změna stránek

22.10.2011

Tak přidávám video z tréninku s Connčou. Dozvěděla jsem se, že jako klub, budemem mít možnost trénovat v hale. Takže to bude super, třeba s Lali vyrazím dřív na závody než na jaře ;). Dále také vyšetření DKK a DLK dostanu k Vánocům a né za vysvětčení :D takže super. 24.12 už bych mohla vědět výsledky.

Connynka začíná

15.10.2011

Ahoj, tento článek má zajímavý nadpis. Ale pravdivý. Agility začínám běhat i s nejmladší jezevčičí. Vypadá to, že jí to baví, tak doufám, že to vydrží. Je to teda tryskomyš, ale to uvidíte na videu. Plánuji na Youtube nahrát video k Laliiným 17 měsícům (včera jí tolik bylo) a pak krátký trénink z 9. 10. Jinak Barunka už je v důchodu, už neskáče a začala mrška běhat rychle a dokonce i na hračku. Potvůrka, zrovna když končíme. A to je od nás asi vše. Mám teď málo času, tak aktualky nebudou pravidelné. Přidala jsem akce na rok 2012 a doplnila proběhlé akce. Také je nová úvodní fotka a je z intenzivky. Zítra zase jedeme na cvičák, Tak snad to bude fajn.

Intenzivka s Martinou Konečnou 24.9.2011

1.10.2011

Tak jsme se s Lali účastnily další intenzivky. Tato intenzivka dopadla mnohem lépe, než ta předchozí. Lali běhala pěkně a soustředěně. Někdy nám to nešlo, ale opravily jsme vše úspěšně. Dělala zase áčko, takže si ho zapamatovala. Sice tam má pomalejší zóny, ale to se časem zrychlí. Ale to sami uvidíte na videu. Za záběry moc děkuju Zdeňce od Nexie! S Lalinkou jsme tam i vyzkoušeli houpačku a bylo to supe. Teď se bohužel doma začala bát toho, jak se houpačka odrazí když dopadne. Tak doufám, že to co nejdříve vyřešíme. Tak se jukněte na video. :)

MČRM - 17-18.9.2011

23.9.2011

Toto byli ty nejsuprovější závody!!!! Potkatk tolik známých mladých lidí na jednom místě, je prostě super zážitek! Příští rok pokuď splníme, tak jedu zas! A jak to probíhalo? Přijela jsem tam a lidi ukazovali a říkali hele jezevčík :D to mě pobavilo. Na místě jsme se sešli ještě s Jančou a Lottkou a v neděli s Májenkou. Potkala jsem u nich ve stanu ještě super holky! Byla jsem moooc ráda, že jsem se poznala. První byla hra... Barunka měla celkem asi 38 bodů :) a vyhodilo jí to na 27. místo asi ze 35-40 lidí nevím přesně. Za družstva jsme neběhali, ona by to nezvládla. Pak byl jumping, sice trochu pomalejší běh ( 10 tr. bodů za čas) ale tento běh byl čístý a zkončily jsme na 11. místě :). Spali jsme přímo na cvičáku, takže to byla výhoda. Barunka se mnou spala ve spacáku a byla veeeelice spokojená. Druhý den zase běželi družstva a pak jednotlivci (my) běh byl velice krááásnej! Barunka snad tušila, že je to její poslední běh a dala do něj úplně všechno. Měli jsem sice 10 tr. bodů za čas, ale běh byl čistý! No a celkově? Byli jsem na 8. místě z 19 lidí!  je to skvělý výsledek a jsem na jezevčíka velice pyšná! A také nesmím zapomenout na úspěch družstva Charliho Andílci, které vybojovalo celkově 2. místo a jsou vícemistři republiky družstev kategorie S. Moc gratuluji! Video bude co nejdříve. A já se pomalu chystám na intenzivku, která bude zítra. a bude pod vedením Martiny Konečné. Bude to super :)

                                               

                 Barunka ve skoku - zdroj                                                                A naši hrdí vícemistři republiky! - zdroj

     

 Intenzivka s Martinem Nehybou 4.9.2011

23.9.2011

Píšu po hodně dlouhé době, bohužel mě škola zaměstnává až nad hlavu. Ale teď mám čas tak aktualizuju. S Lálou jsme se účastnily první "velké" intenzivky. A musím jí velice pochválit. Sice jsme nedoběhli vůbec nic, ale běhala senzačně a někdy i přesně. A hlavně vydržela běhat celý den. Pocity jsou ale výborné. Ona se tak moc snažila. Tak od začátku! První byla sekvence s áčkem, dělala ho porvé v životě "veliké" ale šlo jí super. První zóny byla taková že se ze shora odrazila a dopadla na konec áčka, ale pak to bylo super. Zóna byla sice pomalá, ale to se vypiluje. Pak jsme taky dělali samostatně houpačku. Zatím jí dělá s držením, ale doma bez. Nechci na ní s tou ránou spěchat. Další sekvence potom byli skvělé. Máme dokonce i video tak se podívejte. Musím opravdu jen chválit. Stahovačky teda nebyli žádné ale to se vypiluje. Do budoucna.....

  yes   http://www.youtube.com/watch?v=QIqnP9aCW0s

A bude intenzivka laugh

2.9.2011

Ahoj, od včera už chodím do školy, a teprve dneska jsem viděla rozvrh. Pondělí, úterý a čtvrtek odpoledka, takže budu mít co dělat abych stihla holky sad ale až se dostanu do tempa školy, tak to bude fajn. A zítra má Lali premiéru n intenzivce, pro "dospělé psy" tak snad to bude dobré, držte palce. A bude i video :D z toho mám radost. No a přidávám video z tréninku 30.8.2011. Je tam i Barča i Lali. Tak se jukněte. Zase se někdy ozvu. Až bude čas.

O Ludmilin pohár III 27.8.2011

29.8.2011

V sobotu jsme se zúčastnili "domácích" závodů. Hlásili hezké počasí, tak jsem vzala i Lálu, aby si zvykla na hromadu lidí. 1. běh byl jumping. Barunka běžela hezky a na můj vkus, fakticky makala. Byl to čistý běh, ale bohužel 14 tr. bodů za čas :) ale jsem na ní pyšná! Bylo to 11. místo a kvalifikace do finále. Pak se běželo agility, to jsem s Bárou neběžela, no a jak začali hodiny přibývat, začínalo víc a víc pršet :( Pak se běžela zkouška, Bylo všechno mokrý a mě se nechtělo běžet. Parkur byl velice krásnej! Vše jsem si prošla a proto, že jsem šla 2. a nestíhala. Takže jsem si prošla trať a šlo se na start. asi okolo 9 překážky jsem zabloudila a navedla Barču na jinou překážku :D vůbec jsem to nedala najevo a běžela dál, pak následov látkáč a áčko. Áčko bylo velice mokré a tak se Barča snažila vyškrábát na horu a když už byla skoro nahoře, tak se otočila a slezla. Já jsem sí vzala do ruky a odkráčela z parkuru, abych nezdrovala. Chudáček můj bobešek :D no a jak jsem již říkala, kvalifikovali jsme se do finále, ale protože začal strašně velkej slejvák, s Barčou jsem so něj (kvůli zdraví) nenastoupila. Jo a aky pro všechny co byli na závodech. Lálinka nehárá, byl to falešný polach. Už z toho asi blbnu. Video z těchto závodů nebude, nemáme nic natočeného. Příští týden můžete, čekat video z intenzivky. Také začnu chodit do školy, takže nebude tak častá aktualizase.

Slalomkování

23.8.2011

Ahoj, udělala jsem další video ze slalomování. Lalinka ve slalomu pěkně zrychluje. No uvidíte. V sobotu máme s Barčou předpodslední závody letos. Beru s sebou i Lálu, na otrkání mezi lidma. Pak ten další týden máme intenzivku, pak je týden volný. Pak máme MČRM a pak ten další týden intenzivku. Takže máme září pěkně naplánované. Navíc začnu chodit do školy, takže nečekejte moc aktualizací.

Video z předváděčky

20.8.2011

Ahoj, přidávám video z předváděčky agility a dogdancingu. Myslím, že se i zasmějete. Zítra jdu na brigádu kvůli závodům. Beru Lálu s sebou. A dokonce za týden beru s sebou Lálu i na závody. Bude tam sice jen na kukandu, ale bude si zvykat na lidi, který tam budou. Doufám, že všechno bude v pohodě. A taky, že Barča zaběhne, nějakej hezkej čas. No uvidíme..

Předváděčka agility v Hleďsebi

10.8.2011

Ahoj, v sobotu (6.8.) jsme jako sdružení měli agility předváděčku. Bylo mi řečeni, že je to na hřišti a mě automaticky docvaklo, že na fotbalovém hřišti. Baruška bohužel již týden hárala, ale dohodla jsem se, že můžu přijet, protože jezevčík by mohl být dobré lákadlo na pozornost laugh . Naložila jsem tedy holky do kufru a jelo se. Když jsem dorazila na místo, zděsila jsem se. Hřistě, které podle mě mělo být fotbalové, bylo strašně malinké. Ale i na takto malém plácku se dá postavit parkur. Byly tam tři skočky, tunel, látkáč, houpačka, slalom a to je vše, ale nejlepší bylo, že mezi překážkami nebyl rozestup skoro ani metr laugh. A všichni říkali, ještě že tu nejsou velcí psi, ty by si tu namleli. Tak jsem vždy dodávala, že Lála je tu jedinej velkej pes. No trať byla postavená a začalo se běhat. Barča z těch nejmenších psíku šla skoro jako poslední, protože hárala. No zaběhla to hezky, ale když nabíhal do slalomu, vzala to směrem do látkáče, ale pak zase vyběhla a slalom dodělala smiley. Pak se zvedli laťky na L a na řadu šel jedinej velkej pes winkBylo to opravdu hodně malinké a proto se Lalča ani nemohla rozeběhnout, ale myslím, že to nakonec dopadlo docela úspěšně. Až na ty náběhy do slalomu, které byli 0% ale byli opravdu těžké. No a na konec, Jana se špicama řekla, že udělá předváděčku dogdancingu. No a mě napadlo, že bych mohla s Lálou taky. Byla nám náhodně vybranná hudba a já začala s improvizovanou předváděčkou dogdancingu. Byla to docela legrace. Ze začátku byla Lali vyvalená z hlasité hudby, kterou v životě neslyšela. Pak mi několikrát utekla k lidem, ale bylo to super. Na příště musim připravit sestavu. Také přidávám fotky z letního focení.

 

Modřanské dvojzkoušky 31.7.2011

8.8.2011

Ahoj, s Barčou jsem se zúčastnila dalších závodů. Tyto závody byli jedinečné. Jedinečné v tom, že Barča startovala poprvé v SA2. Jedinečné v tom, že původně měla startov v SA1, i když jsem psala týden dopředu e-mail, že přestupuje. Jedinečné v tom, že byl nejméně 2 hodinový skluz. Jedinečné v tom, že se běhalo "na blátě" ale rozhodně menší ne EO 2011 ;) ale dost kritiky. První běh byl super, přišlo mi to docela jednoduché. Doběhli jsme s jednou laťkou a časem. Takže VD s 7 trestnými body. A druhá zkouška. No už od začátku to stálo zaprd. Ale když Barunka seběhla áčko a šla na skočku, zastavila se a já jí nemohla rozeběhnout. No a a jak tak stála, začala se venčit :D já jsem se začala smát. Byla to moje vina, protože Baruška nebyla pořádně vyvenčená. No a výrok rozhodčí: "Je vidět, jak má agility ráda" :D Ale jinak to byli docela dobré závody, jen kdyby bylo lepší počasí. Tak snad někdy jindy. No a dále jsem nafotila pár fotek. Co nejdříve je přidám do galerie. Také přemýšlím, že změním motiv stránek. No uvidíme. Přidávám video.

Trénink 24.7.2011

27.7.2011

Ahoj, v neděli jsme opět byli na tréninku a tento trénink byl super! Bylo nás hodně, a tak se postavila velká trať. Byl to nějaký Open od Z. Spolka. Barunka poprvé v životě běhala agility na hračku. Měla jsem sice v batohu párky, kdyby náhodou nechtěla běhat, ale běhala super a pěkně rychle! A mrška, když běhá na párek, tak se nechce vyškrábát na áčko, a teď na něj vyskočila jako drak. Běhala fakt super. A Lála, s tou jsem taky běhala, ale né celý parkur, ale měla jsem ho rozkouskovaný. Lála běhala velice pěkně, jen kdybych já nebyla křečák a neběhala na chyby. Prostě o nic nejde a základ je v tom běhat uvolněně a důvěřovat psovi. Když jsem pak běhala uvolněněji, byla to prostě nádhera, bez přerušení jsme dali pasáž s 8 překážkami. No prostě nádhera. Pak jsme udělali samostatně kladinu. Ta byla naprosto svkvělá! Rychlá a přesná. Sice jen ty zóny trochu váznou. Občas se netrefí jednou packou (to má asi po mamince) :D A příští týden jedeme na závody a první start v SA2. Na další cvičák vezmu kameru, aby bylo taky nějaké video. Tak držte palce! :)

Smržovký Agi Cup - 2× zk. 17.7.2011

19.7.2011

Jak již napovídá název, byli jsme zase na závodech. Tyto závody byly neplánované a přihlašovala jsem se na poslední chvíli (asi 4 dny před startem). Ale rozhodně jsem nelitovala! První běh. Na můj vkus byl docela pomalý. Barunka běžela tak nějak divně. Bohužel nechtěla na kladinu a bylo domítnutí na kladině. Ale doběhli jsme a věděla jsem, že to není žádná sláva. Druhá zkouška. Ta z mého pohledu byla 100× lepší. Sice první tři překážky Barča vůbec neběžela, ale nakonec se rozeběhla a doběhla jen s jednou chybou na skočce. No a nakonec výsledky. 1. zk. V2 tr. bodů 5,42 = máme splněnou 3 zkoušku na výborně a přestupujeme do SA2!!! A 2. zk. VD2 tr. bodů 12,86. Součet: 2. místo!! Konečně jsme se umístili!! A přidávám i video a jsou doplněné plánované akce! :)

Trénink 10.7.2011

15.7.2011

Ahoj, v neděli jsme byli opět na tréninku. Bylo hrozné vedro a i to se podepsalo na výkonnech všech pejsků. Hlavně Lalinka padla vyčerpáním již po druhé sekvenci a musela si dát větší pauzu. Barunka na to jak, bylo vedro, běhala fakt pěkně, a zlepšila si zóny na kladině (asi jen jednu skočila) ale ukázalo se, že má Barča 0% vedení přes kladinu. No budeme to muset doučit ;) také přidávám z tohoto tréninku video. Doplnila jsem plánované akce a změnila úvodní fotku.

Tábor úspěšně za námi a Barunka oslavila 4. narozeniny! yes

7.7.2011

Tak opět píšu. Jak jistě víte, byli jsme na táboře. Tábor byl velice super a já si s holkama zaběhala na maximum! Lali běhala na L. A Barča mrška začala skákat zóny na kladině. Ale jen občas wink Já už s tím nebudu nic dělat, protože stihnu všechny zóny na ruku, takže to neřeším. No a před 3 dny Barunka oslavila 4 narozeniny. Tak jí přeji všechny nejlepší a hodně agi úspěchů ;). Také má nové video tak se jukněte. Také přidávám odkaz na fotky z tábora a budou i naše fotky na rajčeti, tak se jukněte.

http://allanovasmecka.rajce.idnes.cz/Agility_tabor_Roudnice_n.L._momentky 

http://allanovasmecka.rajce.idnes.cz/Agility_tabor_Roudnice_nad_Labem_II%2C_agiliteni 

 

Směr Roudnice n/L

25.6.2011

Ahoj, po delší době zase aktualizace. Nějak jsem nestíhala, ve škole se psali závěrečné testy a byl to docela fofr. Barunka má již ocásek úplně v pohodě. Nevím co s ním měla, ale o 100% se to zlepšilo. No a jak již napovídá nadpis. Jedeme do Roudnice, kde náš klub pořádá agility tábor pod vedení Martiny Konečné. Já se už nemohu dočkat. Náš první tábor. To bude super. Jedu již zítra a vracím se v pátek. Své zážitky pak určitě zase napíšu. Tak držte palce, ať neuděláme Mělníku ostudu a nebo ať se holky někde nezatoulaj. Budem spát ve stanu a Lali s Bárou budou spát se mnou. Bude to prostě super. yes

Ocásek

11.6.2011

Ahoj, včera jsem zjistila, že má Barunka něco s ocáskem. Myslela jsem si, že je to jen chvilkové. Zkoušela jsem jí ho prohmatat a docela jí to bolelo. Nosí ho stále stažený a nenatáhne ho. Proto se dneska vyrazilo směr veterina. U doktorky nám řekli, že to nic není, doktorka jí ocásek prohmatala a říkala, že tam nic není a nebolí jí to. Přitom se mi Barča bolestí kroutila v ruce bolestí. Dalá nám injekci a jelo se domů. Pokuď to nebude do pondělí lepší, jedeme tam zase. Barča má naordinovaný klidový režim a nesmí nic dělat. Proto zítra jedu na cvičák jen s Lali. Doufám, že do 14 dnů bude v pohodě, protože jedeme na tábor indecisionDoufám, že to té doby bude OK.

Venku je teplo, tak se jdem koupat!

4.6.2011

Ahoj, za dveřmi je léto a taky to tak venku vypadá. Je strašné teplo a co se v tom teplu dá dělat? No přece koupat! Myslela jsem si, že Lalinka do vody nevleze beze mě, ale mýlila jsem se. Teď se chodíme koupat docela často a na videu vidíte Lalinčino 2. koupání. Je to docela legrační pohled. Kromě koupání, také když je hezké počasí cvičíme agility. Lalinka již zvládá 12 tyčkový slalom a začínáme s přeběhy za psem, které jdou skoro samy, brzy bude video. Také jsme byli v neděli (29.5.2011) na cvičáku. Lalinka běhala na L a zaběhla stejné tratě jako mamka. Byla tam i kladina, kterou jsme dělali jen jednou a to ještě bez zón. Tak jsem byla docela zvědavá. Nejdříve Lalinka neměla žádné zóny, a když pochopila, že se zóny dělají i na kladině, tak je ochotně dělala. Jen poznámka pro paničku! Příště se nekochat a běžet! Na cvičák jedeme zase zítra a jedeme na speciální trénink pro mladé psy a začátečníky. To bude super, beru foťák tak možná bude video nebo jen fotky. No uvidíme! :)

Borderka vs. jezevčík - hraní....

28.5.2011

Rozhodla jsem se psát články o rozdílu mezi borderkou a jezevčíkem. Po dnešku, který byl ve znamení hraní, budu popisovat rozdíl meni hraním jezevčíka a borderky. Mě se líp hraje s jezevčíkem. Možná, že to co napíšu, tak bude někdo vyvracet a někdo jen kroutit hlavou, ale je to tak. Teda alespoň u nás doma. Jezevčík si hraje lépe než borderka. Když vyberete správnou hračku, se kterou si rád hraje, tak si s ním můžete hrát celý den a stále ho to bude bavit. Za

to u borderky. Borderu pořád musíte něčím zaujímat. Pokuď jí budete jen házet míčky omrzíte jí a už si nebude chtít hrát. Musíte tu hru nějak oživit. Jako já dneska, začala jsem šíleně běhat po zahradě, abych borderk

u pořádně zaujala.

 

 
 

Jezevčík: + hraje si s čímkoliv co se mu líbí a co ho baví, dokáže si s tím hrát celý den a stále ho to baví

              - musíte najít opravdu oblíbenou hračku, nehraje si se všema hračkama

Borderka: + hraje si se vším co jí nabídnete

              - musíte si upoutat její pozornost a musí vědět, že s vámi není nuda, náš problém je, že Lalinka pořád běhá k vratům a kouká na kočky

                dneska jsem začala pobíhat, když jsme si hráli a ona za kočkama se ani neohlídla yes

Posudek z výstavy

25.5.2011

Konečně jsem se dostala k počítači, abych napsala náš posudek z výstavy. Příjde mi docela dobrý a nevím, proč máme VD angry. No nevadí

Typ. fena, samičí hlava, slabá tlama, dobrá hor. linie, lehká kostra, dobrý pohy. Velmi dobrá

Posudek je velice krátký. Až mě to zarazilo. Jsou také fotky z výstavy. Tak se podívejte: http://klarusaabarusa.rajce.idnes.cz/Vystava_Litomerice_21.5.2011/ 

Lalinka slaví svůj 1. rok!! heart

23.5.2011

S menším zpožděním oznamuji, že Lali oslavila svůj 1. rok života. Je to ta nejlepší borderka, kterou jsme kdy měla (a taky první). Žádná činnost jí není cizí a je strašně fajn. Dokonce jsme jí udělala i video :) No a jak dopadla výstava? No nic moc, ale taky je to dobrý. Dostali jsme VD. Jen kvůli tomu, že má "slabou tlamu" no uvidí sami, až dám na stránky posudek. Ale s výstavama jen tak nekončím! Mám nevyřízené účty ;). No a když je Lalince rok. Koupila jsem na výstavě první plastovej létající talíř a snážím se Lalinku naučit ho chytat. Takže teď máme pautu od agi a "věnujeme se" frisbee (ale jen pro zábavu). Jukněte se na video! A brzy bude video jak se Lalinka koupe! Ona je prostě senzační! yes

Video k závodům wink

21.5.2011

Tak konečně přídávám video ze závodů a zítra přibude článek z dnešní výstavy, nechte se překvapit ;)

Porta Bohemica Cup II

15.5.2011

Ahoj, včera se konali další závody, na kterých jsme nesměli chybět. Konali se v Pišťanech asi 40 km od nás. Jela jsme s taťkou. Na místě jsme se sešla s Zuzkou od Dášenky a Zuzkou od Irisky. Nejdříve jsme měla v plánu jen zkoušku, ale to se změnilo ;). První byla hra, to jsme řekla, že půjdu aby si Barča ozkoušela nové překážky. Vylezlo z toho krásné 5 místo. Pak byla zkouška, docela lehká trať bez dálky a zdi smiley. No dopadlo to nad moje očekávání. Doběhli jsme čistě bez trestných bodů a do časového limitu (standartního času) jsme se vešli o 0,3 vteřiny. Ale vešli, to je hlavní. A bylo z toho druhé místo + medaile a bedýnka ;) hurá! No pak už jen tak jsme si dala jumping. Byla to velice těžká trať mi to proběhli bez chyby, ale bohužel 12,7 tr. bodů za čas. Ale krásný běh. Dokonce i dálka a zeď bez problému wink a bylo z toho 6. místo. Na konec se šlo agility. Byla to opravdu jednoduchá trať. Barča bohužel zdrhla z parkuru, takže DIS ale doběhli jsme bez problémů a bylo to super. Největší radost mám ze zkoušky. Ještě jedna a budeme ve dvojkách yes Video bude brzy a ještě přikládám fotečku Barči a její medaile.

MR Toy psů 2011 - super závody a nový rozhodčí ;)

11.5.2011

Ahoj, 8.5 jsme se já, Bára a Jana s Allánkem zúčastnili dalších závodů smiley. Byly to naše 2. závody a hned MR. Trochu jsem se ze začátku bála, ale když jsme viděla parkury, hned jsem se uklidnila. Bohužel v tento den mělo být velké teplo, a taky že bylo. Toyové běhali až odpoledne. Bylo opravdu velké teplo a jen občas profouknul vítr, samozřejmě, že když jsme běželi mi, tak nefoukal! wink Prošla jsem si jumping, který mi připadal velice jednoduchý, ale mnoha lidem způsobil problémy. Vzala jsme si Barču a šlo se na věc. Rozeběhli jsme se a hned Barča přeběhla dálku (viz video) tak jsme jí šla opravit, ale rozhodčí to posoudil jako chybu a každý na mě začal křičet, běž, běž. Tak jsme běžela a doběhla jsme v čase: už ani nevím. Takže běh s jednou chybou. :D Pak bylo agility, to bylo dlooouhé, opravdu dlouhá trať a bylo děsné vedro (teda pro jezevčíka) byla tam bohužel i dálka. Vzala jsme Barču na start a běželo se. Bohužel byla odmítačka na slalomu (viz video) a pak jsme se po slalomu, kvůli nevydařenému krížení ztratila. Ale improvizovala jsme rychle a všechno zahránila. Ale dálka úžasně provedená! Doběhli jsme s jedním odmítnutím v čase 1:06. Když jsme se šla podívat na tabulku výsledků, bohužel jsem zjistila, že oba běhy DIS. Nejdříve jsme se divila, ale pak jsme pochopila, že je to kvůli hodně malé postupové rychlosti. Trochu ěm to zamrzelo, ale pak mi to bylo jedno, protože to byli prakury vhodné MR a mi to dali j jednou chybou a jednou odmítačkou. Já jsme strašně spokojená s Baruščinými výkony a doufám, že příští rok zase pojedeme! Přidávám i video wink

Videa ze závodů

1.5.2011

Tak konečně jsem zpracovala všechny videa ze závodů. Na všechny členy našeho klubu, kteří závodili se můžete podívat zde: http://www.youtube.com/user/hancovak?feature=mhum

 Také přibyla nová rubrika: Co všechno Lali provedla, a ještě přibyde nová rubrika u Barči. Ale to až budu mít čas ;)

Já přidávám jen 2 hlavní videa. A to video Barči a video Lalinčiny mamky. yes A proto neváhejte a podívejte se!    

   

                Já a Bára                               Eva a Happy

 

Uskákané dvouzkoušky aneb náš první větší úspěch

26.3.2011

Tak včera jsme si parádně užili naše první závody. S výsledkem jsme velice spokojená. Ale o tom později. Ráno jsme už v 6 hodin měli sraz. Bylo hezky a vypadalo, že nám počasí bude přát. Donesli jsme překážky a začali se sjíždět lidi a přijela paní rozhodčí. Postavil se parkur a začali zkouška A3, poté A2 a pak na řadu přišly A1 (samozřejmě mi wink ) Postaven byl opravdu krásný parkur a byl i celkově velmi jednoduchý. Bohužel Barča udělala jednu chybu, protože schodila část viaduktu. Ale doběhli jsme velice krásně a kupodivu jsme měli ještě časovou rezervu. Na 2. zkoušce začalo pršet. Vše bylo mokré a docela to klouzalo a pejsci začali být opatrní. Měla jsem z toho strach, protože tam byl i viadukt, a dokonce i dálka (náš kámen úrazu). Ještě předtím než se šlo běžel, jsme se zeptala jestli se jako chyba počítá, že pes přeběhne dálku. Rozhodčí řekla, že né a že je to odmítnutí, které se opravuje. Já jsme svěsila hlavu, protože ať to opravíme jak to oprvavíme, Barča to vždy přeběhne. A šlo se na věc, vše šlo velmi dobře a pak dálka... odmítnutí...oprava....odmítnutí....oprava... (a já čekala odmítnutí a na jednou)...chyba. Já se zatavila a Jana na mě začala křičet: Běž, běž! Tak jsme se rozeběhla a doběhla pak už bez chyby. Ani viadukt neshodila. Bohužel 2 odmítnutí a jedna chyba + penalizace za čas (všichni měli kolem 50 vteřin a mi 1:11, ale vše to bylo kvůli opravám). Ale máme 13. BO a jsme velmi spokojená, protože nám stačí už jen jedna zkouška abychom mohli jet na MČRM a ještě 2 do SA2. Bylo to fakt super! Bude i video, ale až se k tomu dostanu ;)

Budou závody laugh

24.4.2011

Ahoj, jak již napovídá název, chystám se s Barčou na naše první ofiiální závody. Konají se zítra 25.4.2011 na Mělníku. Mám štěstí, protože naše první oficiální závody pořádá náš klub, takže budu v "domácím" prostředí. Budou to 2× zkoušky. No jsme na to strašně zvědavá, ale zároveň se strašně bojím, protože Barča začala dělat kraviny. Hold uvidíme. Ale nebudu na ní naštvaná, krdyž to bude 2× DIS. laugh Ale držte nám pálce! Včera jsme Lali měřila a vážila. K 11 měsícům Lali měří 50 cm a váží 14 kg. Myslím si, že je to ideální výška i váha. Mohla by být ale o něco vyšší, ale říkám bude to + , - 2 cm spíše teda +, protože Lali stála blbě. No a pozítří určitě napíšu, jak jsme dopadli.

Přejeme krásné prožití velikonočních svátku.

A těm co jedou na závody hodně štestí a nějakou tu bedýnku wink

Lali oslavila 11 měsíců

20.4.2011

Ahoj, Lali už je 11 měsíců a začíná se dostávat ze štěněcí nálady wink. Vždy byla tak strašně ulítlá a samostatná (prostě nebojácný štěně) a poslední dobou je pořáu u mě a žačíná být míň praštěná. :) začala jsem s ní pomalu dělat slalom. a řekla bych, že má opravdu chytrý mozeček, protože ho velice rychle pochopila. Příjde mi to neuvěřitelné jaký je rozdíl mezi mozkem jezevčíka a mozkem borderky laugh  No můžete se přesvědčit sami, protože jsme udělala nové video kde je slalomování (začátka) a dogdancing :)

Domácí trénink

17.4.2011

Ahoj, závody se nám už strašně blížej. Je to neskutečný, jak to uteklo. A navíc jsme zjistila, že mi Barča přebíhává dálku. Takže jsem vytáhla nové překážky, které mi táta udělal k narozeninám a postavila jsme si menší dráhu. laugh Nemohla tam chybět ani dálka (ta je bohužel inmprovizovaně postavena). Byla tam, houpačka, tunely, skočky, dálka, slalom, kruh a to je vše. Protože Barča běhala hezky, ale hrozně pomalu, protože bylo včera hrozné teplo. Vzala jsme i Lalinku. S Lalinkou už jsme začala pomalu dělat slalom. Zatím je jen 4 tyčkový, ale myslím si, že ho chápe a je opravdu moc šikovná. Také probíhala tunely. A nakonec jsme řekla, že zkusím houpačku. Poprosila jsme mamku, aby mi jí držela. Protože bych nezvládla zastavit borderku a ještě držet prkno wink. Zezačátku tam šla Lali docela dobře, ale pak si řekla, že tam nevleze. Takže to vypadalo docela komicky :). Vyzkoušela si to asi 5 ×. No myslím si, že houpačka bude docela boj, ale snad ho vyhrajeme. laugh Zóny byly super. No a za měsíc bude Lalinkce rok. smiley Už se těším, od roka prý budemem skákat L překážky. No a dnesla jedu na brigádu. Beru si s sebou jen Lalinku, Barču nechávám doma, myslím si že to pro ni bude lepší. A navíc Lalinka se tam pak vyřádí se štěňátkama. :) Mohla bych jí taky natočit video k 11. měsícům. No uvidíme... Někdy na cvičáku... a také jsme doplnila fotky u složky Bára a pozměnila Lalčin výcvikový deníček.

Intenzivka s Veronikou Krčmářovou 10.4.2011

12.4.2011

Tato intenzivka byla fakt super. Byla to naše vůbec první intenzivka a 100% se vydařila a nasadila laťku velmi vysoko laugh Baruška běhala krásně i když občas dělala blbosti, ale asi čtyři krát se vyškrábala na áčko a tak mi udělala radost. Na konci už teda opravdu nemohla, ale velmi se snažila! A Lalinka. No co dodat, prostě praštěná jako vždycky. První běhy byli nic moc, ale pak běhala krásně. Bylo nám doporučeno abychom v roce začali běhat rovnou na L a taky to splníme. Je ale také hromada fotek! Odkazy na fotky naleznete zde, když kliknete na obrázek. Můžete si vybrat jakou část a fotky od koho ;) Video bohužel není žádný.

 

Trénink agility

7.4.2011

Koukám, že už jsem dlouho nepsala, tak to musím napravit.. smiley Zase jsme byla v neděli s Barčou a Lali na cvičáku. Bylo strašný vedro a proto jsem holky do ničeho nenutila. Barča i na vysoké teplo běhala krásně! A Lalinka: s tou jsme zkusila konec tratě na velikost S. Běžela rychle ale nesoustředěně a já jsem jí prostě nestíhala stáhnou. Stihla ještě schodit bočnici a 2 tyčky u skoček laugh. No prostě pometlo. Doufám, že to bude lepší. A ještě přidávám odkaz na fotky z našeho cvičení před týdnem. Určitě se jukněte. Jsou tam super fotky Barči! wink

Odkaz: http://allanovasmecka.rajce.idnes.cz/20.3.2011_Agi_mlazice/

Také ještě dodávám, že tuto neděli se účastnímě s oběma holkama intenzivky s Veronikou Krčmářovou. Tak nám držte palečky ať neuděláme ostudu a snad bude i nějaké to video.

A ještě přidávám fotku z hodiny Výtvarné výchovy s tématem: Co se u nás stát nemůže. Doufám, že se vám obrázek líbí ;)  Na obrázku jsme já s Lali na 1. místě :)                                                        

Agility trénink 27.3.2011

30.3.2011

Ahoj, tento trénink byl fakt skvělej, Barča dělala upně krásně slalom a byla moc šikovná. a Lalinka... no to se podívajte sami máme nové video! A také jsem udělala video Derylce (Audra z Nefritu) a Ňakulovy (Aillin z Břekové aleje) více na youtube ;). Tak se jukněte :)

Domácí trénink 25.3.2011

25.3.2011

Ahoj, dneska jsem vzala ven foťák a šlo se točit nové video. Protože mi tatínek udělal nové skočky (6), tak jsem se musela hned okusit a jsou fakt super. Mimochodem je tam velikost S, M, i L. Což je fakt super. Lalinka se toho musí ještě hodně co učit, ale Barče to jde skvěle. Doufám, že se vám video líbí a doufám, že brzy bude nějaké i ze cvičáku. Jo a ještě přidávám fotku z dnešního cvičení :)

     

Trénink 20.3.2011

22.3.2011

Ahoj, v neděli jsem opět byla na cvičáku. Bylo to fakt super. Dráha šla skoro dokolečka a tak se uprostřed vytvořil drbací kroužek :D Měla jsme velikou radost s Barči a z Lali, protože byli obě šikovné! Barča zmákla asi 6× áčko (ale měla problém se tam vyškrábat) no velice mě překvapila. Pak jsem omylem (svojí blbostí a nepozorností) shodila bočnici. Ale Barča běhala fakt úžasně! A pak přišla na řadu Lali. Dělali jsme zóny na rozloženém áčku. To bylo super Lali měla 100% zóny a fakt jí to šlo. Pak jsme měli ještě tunel a bočnici. To běhala taky moc hezky, ale zase ta panička. Stojí pět metrů za psem a jen řve: ,, v před Lali v před!" Ještě že mám inteligentního psa. :D Doufám, že s Lali budu ve výcviku dále postupovat, tak jak postupuji. Je fakt super, ale i Barča se snaží! Musím je obě pochválit! :D Tak se mějete hezky! :)

Lali je 10 měsíců  

18.3.2011

Ahoj, jak již napovídá název Lali oslavila 10 měsíců. Ještě 2 a bude jí rok! :) Lali prokázal jsouje schopnosti na agility a myslím, že jí to i docela baví. Bohužel poslední dva dny u nás prší a tak Lali leží znuděná v boudě, protože nemůže běhat (trávník by vypadal jako oranice :)) Doufám, že už bude hezké počasí abychom mohli v neděli na cvičák a mám v plánu natočit půlku vrhu borderek a pudlíka (protože oslavují svoje narozky, tak budou mít video :) Doufám, že se počasí umoudří. 

Je génius nebo je to jen náhoda? 

Tuto otázku si pokládám vždy, když cvičíme stranové povely. Když Lalince řeknu jiný povel než jsem chtěla a v hlavě mislím na něco jiného, tak Lali vykoná to na co myslím v hlavě a né to co jsem jí řekla. Má to své výhody, ale i nevýhody ;) ale myslím si, že je geniální po mamince :) Doufám, že jí vše tohle vydrží a bude pořád ten super pes co je teď! 

Trénink agility

13.3.2011

Ahoj, dneska jsem jsme s holkama opět byli na cvičáku a budeme už jezdit pravidelně :). Vzala jsme i Barču i Lali. Barča běhala úžasně. Né moc rychle, ale fakt suprově :) A Lali si opět zaběhala na štěňátka. Byly tam bočnice a tunely. A pak jsme vytáhli část kladiny a dělali se zóny. Ty Lali dělala jako kdyby nevěděla co zóny jsou. Trochu mě to mrzelo, protože doma je dělá mezvadně. Také jsme udělala novou grafiku stránek a také nadpisy. Je to vše nějaké moc bílé na můj vkus, ale to si zvykneme ;). Doufám, že se vám grafika líbí a můžete jí ohodnotit do komentářu. Díky a brzy zase napíšu :).

Trénink 6.3.2011

7.3.2011

Ahoj, včera jsem vytáhla holky z voliér a jelo se na 1. trénink agility v roce 2011. Myslím, že se to holkám líbilo, ale nejvíce asi Lali, protože se shledala s maminkou a sourozenci. Eva (chovatelka) pochválila Lalince její srst. A říkala, že je calá jako její táta. Barča si zaběhala tratičku se skočkami, tunelem a slalomem. Lali běhala jen bočnice a tunely. A na konec si udělala zónu na houpačce :D. S Barčou jsem procvičila náběhy do slalomu a s Lali stahování kolem bočnic, outy, tunely a dokonce i křížení za psem v tunelu. Z čehož mám největší radost protože to Lali nedělalo žádná problém. Také jsme točila a výšlo z toho docela hezké video, tak se koukněte! A za týden znova ;)

Aktualizace

26.2.2011

Ahoj, už zase dlouho jsem nic nepsala a tak to musím napravit. Zítra jedu na členskou schůzi agility. Už se tam těším. Doma pořád trénuju. S Barčou agility a s Lali jen tak házení míčků. Rozhodla jsem se, že asi zkoušky ZOP a ZZO vzdám, protože nemám peníze a vůbec žádnej čas. Ale budeme se pilně připravovat na agilitní kariéru. Ještě přidávám fotečku z doby, kdy bylo natočeno předchozí video. Mějte se!

Lali trénink 20.2.2011

Lalčino video k 9 měsícům

20.2.2011

Ahoj, sice jsem včera psala, že video udělám, až budeme něco pořádně umět. No znáte mě a video jsem musela udělat ještě dnes :). Je tam jen agility, ale myslím, že to video stojí za to. Lalinka je strašně šikovná a ráda se učí nové věci. Miluju jí a za nic na světě bych jí nevyměnila! Je to moje štístko. Doufám, že se vám video líbí a doufám, že další video bude za dlouho :D

Trénink agility

19.2.2011

Ahoj, tento týden, protože mám prázdniny, jsme s Lali začala pořádně trénovat agility. Už spojujeme různé křížení a dáme už i 3 skočky a kruh dohromady. Pořádně jsem začala makat na obíhání bočnic: pravo, levo a out. Lali to docela jde, akorát mi Lali moc nepřipomíná borderku :(. Chvilku cvičím a Lali je pak strašně unavená a tahá jazyk pozemi a později už ani vůbec nevnímá. Nevém co s ní, ale třeba začíná puberta. Také jé doplněná sekce: Kam se chystáme (platby atd.) S Barčou taky trénuji agility, ale teď nemohu tak intenzivně, protože Barča hárala a teď má falešnou březost. Docela mě to mrzí chudák. Budeme pilně trénovat aby bylo nové video.

Navštívila nás Eva

16.2.2011

Ahoj, jak již napovídá název, navštívila nás má dobrá kamarádka Eva. Protože má ráda agility stejně jako já půjčila jsem jí na jeden den Barču. Vše jsme natočili a vylezlo z toho velice pěkné video. Jsme tam dokonce i já s Lali jak agilitíme. :) Doufám, že se vám video líbí a mějte se hezky. :)

Hraní podle Lali a Báry

15.2.2011

Ahoj, mám už další video, tentokrát je tam jak si Lali hraje s Bárou. Je to užasný pohled jen kdyby Barča trochu ztlumila volume. :D Lalinka roste a včera jí bylo 9 měsíců. Zatím na ní ještě nepřišla puberta, teda myslím a jestli jo, tak je to hodně v klidu :) Budu jí muset změřit. Dneska k nám příjde kámoška tak asi udělám video z agilitek :) Ona s Barčou a já s Lali. Díky a ahoj

Nové video

12.2.2011

Ahoj, udělala jsme Lali nové video z dogdancingu. Bohužel tam není vše co, umíme, a nebo co trénujeme :( Brzy taky bude video z agilitek. Bohužel je teď na dvoře bláto a tak nemohu běhat :( Ale už od března by měl být normálně cvičák a už se velice těším :) Jsem zvědavá jak Lali bude běhat na opravdových skočkách :) Doplnila jsem plán akcí a vrhnu se na novou grafiku. Asi i u nadpisů. Díky a ahoj.

Aktualizace webu a nové fotky

7.2.2011

Ahoj, venku je krásně a proto trávím své volné chvilky venku. Včera jsem se ale vrhla na grafiku a proto se budu snažit zlepšit mou stránku. Začala jsem hlavní fotkou a Lali tam má jenu velkou. Také jsme fotila a na nové fotky se můžete podívat už teď ;)

Odkaz je zde: http://klarusaabarusa.rajce.idnes.cz/Lali_a_Bara_unor_2011/

Doufám, že se vám fotky líbí :) a ahoj.   

Super jezevčík

4.2.2011

Ahoj, jak již název napovídá, jedná se o Barču. A proč super jezevčík. Tak se přesvědčte sami a podívejte se na video. Je tam rovinka a slalomování. Barča není extra rychlá, ale já jsem na ní pyšná. Také budou brzo na rajčeti fotky a chystá se nové video: „ hraní podle Lali a Báry“ Děkuju za shlédnutí a těším na další tvoje video. Ahoj

ODKAZ: http://www.youtube.com/watch?v=uRBifzqfMCY

Nejde mi to sem nějak dát, jako ty ostatní videa :(.

Video

1.2.2010

Ahoj, konečně jsem dala nové video na youtube. Ono sice není nové (je z května 2010), je tam vidět jak Barča běhala, když jsme byli ještě v kurzu. Nebylo to nic moc, nicméně už jsem natočila další a jen ho sestříhat a hurá na youtube. Doufám, že se vám video líbí. Díky za shlédnutí a ahojky. :D

 

Další video J

25.1.2011

Ahoj, v neděli vylo velice hezky a proto jsem vzala foťák a šla se točit Barča. Bohužel jsem vám slibovala staré video, ale je tu nové :) Staré bude snad brzo :-). S Lali opět trénujeme dogdancing, ale už i cvičíme na agility :). Jak se s Barčou chystáme na MR toy psů tak už máme asi i odvoz. Jana pojede s Allánkem, takže máme konkurenci! Doufám, že se vám video líbí a další bude co nejdříve. Ahoj

Lali je 8 měsíců a má 51 cm. To jen že sem to minule zapoměla napsat :)

Lali 8 měsíců

22.1.2011

Ahoj, jak už jsem již psala Lali bylo 8 měsíců. Vzala jsem proto foťák a snažila jsem se jí vyfotit. Také tam naleznete fotky mého projektu na angličtinu. Je tam Martina Konečná a Veronika Krčmářová. Za angličtinářské chyby se omlouvám. Na fotky se můžete podívat zde : http://klarusaabarusa.rajce.idnes.cz/Lali_8_mesicu_16.1.2011/

Také přidávám pokusy o fotky Lali ve stoje. Ale jsou to opravdu pokusy. No a s Lali jsme dali pauzu agility a pořádně se věnujeme dogdancingu. Učíme se poklonu, nohu přes nohu a nohu na nohu. Více ve výcvikovém diáři. Až se něco přiučíme tak uděláme video. Za chvilku přidám Barči video z domácího tréninku z roku 2010. To jsme byli ještě v kurzu. Tak ahoj.

Nové video

18.1.2011

Ahoj, jak jsem již psala, Lali bylo 8 měsíců a já jí udělala video. Bohužel blbý youtube tomu nechce pustit zvuk. Nechápu to prej že nemám autorský práva. Ještě jednou něco vyvede a už jdu videa dávat někam jinam. Doufám, že se Vám video i přes ty komplikace bude líbit. Díky a ahoj.

 

Lali je 8 měsíců :)

15.1.2011

Ahoj, dnes jsem konečně byla venku (po teplotách), ale včera mi doktorka zjistila, že mám angínu :( . Nemám ale teploty a je mi dobře, takže akorát beru antibiotika. Dneska bylo docela teplo, a proto jsem nemusela být nabalená. Vzala jsem rouru a postavila jsem jí, takže tvořila jednu obíhačku. Na druhé straně byl strom, kterej tvořil druhou obíhačku Vzala jsem Lali a jak nebyla dlouho puštěná, tak jsem si myslela že bude jako utržená ze řetězu, ale vypadalo to přesně obráceně. Asi si myslela, že už jí nechci vidět a strašně se snažila. Obíhačky byly super. Nikdy by mě nenapadlo, že člověk jenom ukáže a pes tam běží. Zkoušela jsem nejdříve vytlačování, ale Lali se začala i stahovat :) . Bylo to prostě super. Budu Vám muset udělat video, ale až doberu antibiotika. Lali bylo včera osm měsíců. Doufám, že nemáte angínu jako já a brzy ahoj.

Video

13.1.2011

Ahoj, zapátrala jsem ve strarých kazetkách z kamery a našla jsem předváděčku agility a dogdancingu v Byšicích. Udělala jsem z toho jedno video a vy se na něj můžete podívat. Video je z 19.6.2010 což jsem byla s Barčou ještě v kurzu. Nějaké chyby tam jsou, ale není to tak hrozné :). Na videu jsou Jana a Tarčík, já a Bára a Martina a Jessie. Doufám, že se vám moje video líbí a třeba se někdy přijede podívat na naší předváděčku :D

Nová rubrika

11.1.2011

Ahoj, založila jsem novou rubriku. Jmenuje se NÁCVIKY PŘEKÁŽEK a je to něco jako moje rady a moje metodika. Zatím je tam jen rada na zvládnutí slalomu, ale doufám, že budou přibývat. Momentálně jsem doma a jsem nemocná, ale už se těším až budu běhat s holkama venku. Doufám, že se vám moje nová rubrika líbí. Ahoj a tady je na ní odkaz, ale je to i na liště vedle :o)  http://www.klarusaabarusa.wbs.cz/Nacviky-prekazek.html

imageimage

Výstava 

8.1.2011

Ahoj, ze včerejška na dnešek pořádně pršelo a proto jsou všude louže a voda. Pustila jsem si Lali a hned byla promočená. Ještě předtím, než jsem šla ven, jsem se koukala na stránky výstav v Litoměřicích. Už tam mají přihlášku na rok 2011. Moc jsem se toho nedozvěděla :) Jen to že naše rozhodčí je Anna Redlicka a je z Polska. Neznáte jí někdo a nevíte jak posuzuje? Začínám mít z toho obavy. Protože jsem měla výstavní náladu, vzala jsem předváděcí vodítko a šla jsem to s Lali nacvičit. Chození by celkem šlo a klus taky. Akorát je Lali celkem taková zkleslá. Doufám, že za to může počasí. No a pak to nadešlo. " Výstavní póza" když jsem chtěla aby Lali držela hlavu nahoře a koukala na to co mám v ruce. Tak jsem udělala ten samý pohyb co dělám, když chci aby mi nacouvala mezi nohy. Takže to vypadalo tak, že se mi Lali cpala mezi nohy. Když už konečně udělala pózu, tak vypadala jako když jí někdo vraždí. Strašně se tý výstavy bojím! Doufám, že to dáme alespoň na VD. A největší strah mám z toho, že se Lali bojí cízích lidí. :( No výstavu nebudu řešit. Maximálně Lali nebude chovná, ale taky přemýšlím, že asi Lali krýt nebudu. Ještě uvidím. Jinak jsem zaktualizovala akce kam jedeme. A taky má Lali nové fotky v její sekci. Mějte se hezky a ahoj.

 

Začátek nové roku – Krvavý L

6.1.2010

Ahoj, tento článek má strašný název, ale není to tak hrozné jak se zdá.  Dostanu se k tomu později. Ale těď mě napadlo, že bych tento článek mohla udělat trochu jinak než normálně J. Tak začínám:

Už jste se někdy zamysleli nad tím, kolikrát Vám váš pes udělal radost? A kolikrát byste ho nejraději zabili? Váš nejlepší zážitek a naopak ten nejhorší? Podle mého, pes dělá radost svému pánovi každý den. Ale i občas se stane, že byste ho nejraději zabili. Ten nejlepší zážitek je ten, při kterém i když pes udělá něco za co byste ho zabili, jste na něj pyšní a myslíte si jak je šikovný, i když druhý den vám to už neudělá. Prostě podle mě je pes to nejlepší, nejhodnější a nejsportovnější zvíře na světě. Je vám oddaný až do hrobu a tohle já beru za ten nejlepší zážitek. No a teď k tématu :D. Jak jsem psala, že má Lali rozedřené packy, tak už je to dobrý i když jsme museli posílat boty na reklamaci, protože se protrhla kůže. No a teď si Barča rozedřela špičku ocasu. Doufám, že to bude dobrý a pro dnešek končím. Doufám, že se vám má „teorie“ líbila a když tak piště komentáře. Díky a ahoj.

 

Nový rok 2011

1.1.2011

Ahojky, je nový rok. A jak jsem již slibovala, změnila jsem stránky. Ještě přemýšlím, jestli to nechám takto nebo dám jeden velký obrázek nahoru :D. Doufám, že se Vám stránky v novém kabátu líbí. Kdyby jste chtěli vydět ty staré zápisy, tak jsou nahoře v podsekci. Přeji Vám super vstup do roku 2011. Zase brzy napíšu. Ahoj

TOPlist
aktualizováno: 13.10.2013 13:11:38